Web Analyst

Miejsce: Zdalnie / Wrocław / Opole
Firma: Selsey
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
Termin zatrudnienia:

Nasz klient, firma Selsey jest jednym z największych dostawców mebli i dekoracji w Polsce. Zamiast masowych rozwiązań oferuje precyzyjnie dobrane produkty o niespotykanej kolorystyce, formie i tkaninie. Stale rozwijają działalność na zagranicznych rynkach, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech. W ramach rozpoczętej współpracy rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Web Analyst

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i rozwijanie narzędzi analitycznych oraz raportujących (m.in. Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data Studio, Power BI)
  • Tagowanie i analiza źródeł ruchu, ich efektywności, modelowanie atrybucji, analizowanie ścieżek konwersji i wpływu poszczególnych źródeł na realizację KPI (z wykorzystaniem Google Analytics, Excel i BigQuery)
  • Wizualizacja danych i formułowanie rekomendacji
  • Aktywny udział i wsparcie działu marketingu w tworzeniu analiz (m.in. w kampaniach marketingowych)
  • Szerzenie wiedzy o narzędziach analitycznych Google w firmie i prowadzenie warsztatów

Profil:

Kandydat powinien posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży e-commerce oraz zaawansowaną znajomość Excela i/lub Goodle Sheets. Ważna jest również znajomość takich narzędzi jak SQL, BigQuery, DatStudio lub innych pomocniczych.

Firma proponuje/oferuje:

Pracę w organizacji nastawionej na budowanie partnerskiej atmosfery i relacji, samodzielność i decyzyjność, zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:
+48 518-295-307

nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl