Technolog w dziale badań i rozwoju

Miejsce: Sochaczew
Firma: Boryszew S.A.
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Termin zatrudnienia:

Nasz klient, firma Boryszew, jest ekspertem w swojej dziedzinie – specjalizuje się w produkcji wysoko przetworzonych elementów wyposażenia aut, przetwórstwie metali i stali oraz chemii przemysłowej. Działa międzynarodowo – posiada 36 zakładów produkcyjnych i 6 centrów B+R zlokalizowanych w Europie, Azji oraz obu Amerykach.

Sukcesem firmy jest pasja i zaangażowanie niemal 10000 pracowników na 4 kontynentach oraz nieustanna inwestycja w nowe technologie, badania i rozwój.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, projektowanie i opracowywanie receptur produktów dla sektora przemysłowego, przede wszystkim w obszarze metal cleaning oraz syntezy organicznej.
  • Samodzielne prowadzenie prac badawczych w obszarze działalności Spółki.
  • Inicjowanie prac badawczych i nowych kierunków rozwoju firmy.
  • Współpraca oraz nadzór nad pracą pozostałych członków zespołu badawczo rozwojowego.

Profil:

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać doświadczenie w obszarze związanym z zabezpieczeniami oraz czyszczeniem aluminium i innych metali, w dziale badawczo rozwojowym w firmie chemicznej. Ważna również jest wiedza w zakresie zabezpieczania przed korozją, związków powierzchniowo czynnych i syntezie organicznej.

W ramach współpracy firma proponuje:

Nieustanny rozwój w ramach grupy, możliwość brania udziału w przełomowych projektach umożliwiających zdobywanie nowej wiedzy i kompetencji. Szkolenia adaptacyjne, produktowe i sprzedażowe oraz pakiet medyczny.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:
+48 518-295-307

nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl