Team Leader

Miejsce: Warszawa
Firma: SnowShow
Forma zatrudnienia: B2B
Termin zatrudnienia: Lipiec 2021

Nasz klient firma SnowShow napędzana przez Alpejskie słońce, od lat specjalizująca się w  organizowaniu zimowych i letnich wyjazdów dla różnych kategorii wiekowych, oraz największego poza granicami kraju festiwalu SnowShow Music Fest, poszukuje Team Leadera – pasjonata sportów letnich i zimowych, gotowego na wyzwania i częste wyjazdy za granicę.

*Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie, organizację i bezpieczny przebieg wyjazdów turystycznych i eventów nawet do 2000 osób
  • Planowanie programu wydarzeń, organizowanie atrakcji oraz aktywności podczas pobytu
  • Rekrutowanie kadry na wyjazdy, nadzór nad ich pracą oraz koordynowanie wszystkich działań
  • Prowadzenie negocjacji z kontrahentami
  • Kontrola nad budżetem wyjazdów i rozliczeniami finansowymi
  • Współpraca przy planowaniu projektów wyjazdowych z innymi działami firmy w tym z marketingiem i działem technicznym
  • Koordynacja produkcji foto&wideo na social media firmy
  • Praca przy SnowShow Music Fest, największym festiwalu poza granicami kraju

Profil:

Szukamy kandydata, który jest otwarty i gotowy do pracy w terenie oraz jest skupiony na swojej pracy. Umiejętnie planuje oraz ma doświadczenie w organizacji wydarzeń, eventów, wyjazdów zorganizowanych. Bardzo ważne są również umiejętności liderskie, sprawne rozwiązywanie konfliktów, umiejętne zarządzanie zespołem i dobra motywacja współpracowników.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:
+48 518-295-307
nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl