Specjalista ds. Marketingu

Miejsce: Warszawa
Firma: Fargotex
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
Termin zatrudnienia:

Dla naszego klienta, firmy Fargotex, który jest czołowym polskim dystrybutorem tkanin meblowych i dekoracyjnych, obecny z bogatą ofertą produktów w 54 krajach. Kluczem do sukcesu firmy jest świadomość znaczenia tkanin we wnętrzach i pasja, z jaką tworzone są autorskie kolekcje marek z portfolio firmy: Fargotex Furniture Fabrics (tkaniny meblowe), Cosmonova Fabric Design (tkaniny dekoracyjne), Carpet Decor (dywany) i AlmiDecor (meble i wyposażenie wnętrz).

Marka Fargotex jest gwarancją najwyższej jakości i wyjątkowej estetyki, która rodzi się ze współpracy wspaniałych ludzi – pasjonatów i fachowców w swoich dziedzinach. Dołącz do zespołu specjalistów Fargotex na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad działaniami PR zgodnie ze strategią marketingową
  • Współpraca z mediami i utrzymywanie relacji oraz przygotowywanie komunikatów prasowych
  • Przygotowanie angażujących treści i haseł oraz materiałów na bloga
  • Sporządzanie analiz z prowadzonych działań na podstawie Google Analitycs, Google Search
  • Tworzenie i wdrażanie wielokanałowych kampanii internetowych
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu Digital marketingu oraz analizowanie trendów branżowych
  • Udział w zakresie organizacji targów i eventów branżowych
  • Wsparcie marketingowe w zakresie prowadzonych działań sprzedażowych

Profil:

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku, w prowadzeniu projektów digitalowych i kampanii w kanale B2B. Ważne jest również sprawne posługiwanie się narzędziami SEO i znajomość Word Press. Kandydat powinien dobrze odnajdywać się w pracy w zespole, posiadać dobrą organizację pracy oraz kreatywność i lekkie pióro.

W ramach współpracy firma oferuje:

Zdobywanie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie, pracę w kreatywnym środowisku ludzi oraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, telefon i laptop służbowy oraz ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:
+48 518-295-307

nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl