Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce: Warszawa
Firma: Polski Holding Ochrony
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
Termin zatrudnienia:

Jednym z naszych klientów jest Polski Holding Ochrony, firma stworzona z myślą o najwyższym standardzie usług w zakresie bezpieczeństwa i ochrony. Nieustanny rozwój w oparciu o nowe technologie oraz nastawienie na potrzeby klienta sprawiają, że firma jest jedną z najbardziej innowacyjnych organizacji na polskim rynku usług ochrony osób i mienia. W ramach współpracy, rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna i kompleksowa obsługa procesu rozliczania i naliczania wynagrodzeń
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji płacowej
  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON oraz GUS
  • Korespondencja dotycząca zajęć wynagrodzeń
  • Wystawianie zaświadczeń
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Profil:

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać wiedze oraz doświadczenie z zakresu kadr i płac, przepisów prawa pracy oraz rozliczania umów cywilnoprawnych,  znajomość programu płatnik. Osoba na tym stanowisku powinna być skrupulanta, samodzielna oraz odpowiedzialna.

W ramach pracy firma proponuje:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji lidera w swojej branży, możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz firmy oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:
+48 518-295-307

nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl