Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce: Warszawa
Firma: Polski Holding Ochrony
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
Termin zatrudnienia: Czerwiec 2021

Jednym z naszych klientów jest Polski Holding Ochrony, firma stworzona z myślą o najwyższym standardzie usług w zakresie bezpieczeństwa i ochrony. Nieustanny rozwój w oparciu o nowe technologie oraz nastawienie na potrzeby klienta sprawiają, że firma jest jedną z najbardziej innowacyjnych organizacji na polskim rynku usług ochrony osób i mienia. W ramach współpracy, rozpoczynamy rekrutację na stanowisko samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie księgowości dedykowanej spółki
  • Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych
  • Prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych
  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów księgowych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych , m.in. CIT, VAT
  • Współpraca z Urzędem Skarbowym, Gus-em, bankami oraz innymi instytucjami

Profil:

Kandydat na tym stanowisku powinien mieć minimum 2 letnie doświadczenie w księgowości. Dobrze znać przepisy prawa podatkowego i zasad rachunkowości oraz samodzielnie i umiejętnie rozwiązywać problemy. Mile widziana znajomość obsługi systemu Symfonia.

W ramach pracy firma proponuje:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji lidera w swojej branży, możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz firmy oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:
+48 501-078-699
nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl