Opiekun Biura

Miejsce: Warszawa
Firma: SnowShow
Forma zatrudnienia: Do ustalenia
Termin zatrudnienia:

Nasz klient firma SnowShow napędzana przez Alpejskie słońce, od lat specjalizująca się w organizowaniu zimowych i letnich wyjazdów turystycznych dla różnych kategorii wiekowych, oraz największego poza granicami kraju festiwalu SnowShow Music Fest. W ramach współpracy rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Opiekun Biura.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz jego porządkiem
  • Wysyłanie i odbiór korespondencji firmowej, prowadzenie dziennika
  • Kontrola nad przeglądami sprzętów biurowych oraz zgłaszanie napraw
  • Prowadzenie ewidencji faktur kosztowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu umów cywilnoprawnych oraz zgłaszanie ich do kadrowej
  • Kompleksowa obsługa klienta zarówno mailowo jak i telefonicznie
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych dla klientów
  • Obsługa systemu rezerwacyjnego
  • Rozpatrywanie skarg i reklamacji zgodnie z przyjętymi wytycznymi
  • Wsparcie w przygotowaniach do wyjazdów
  • Wsparcie działań marketingowych oraz realizacji dodatkowych projektów np. szkoła pilotów, wydarzenia marketingowe

Profil:

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać doświadczenie w administracji i obsłudze klienta, łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Ważna jest wielozadaniowość, skoncentrowanie na pracy i zadaniach.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:

+48 518-295-307

nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl