Marketing specialist

Miejsce: Sochaczew
Firma: Boryszew S.A.
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
Termin zatrudnienia: Maj 2021

Nasz klient, firma Boryszew, jest ekspertem w swojej dziedzinie – specjalizuje się w produkcji wysoko przetworzonych elementów wyposażenia aut, przetwórstwie metali i stali oraz chemii przemysłowej. Działa międzynarodowo – posiada 36 zakładów produkcyjnych i 6 centrów B+R zlokalizowanych w Europie, Azji oraz obu Amerykach.

Sukcesem firmy jest pasja i zaangażowanie niemal 10000 pracowników na 4 kontynentach oraz nieustanna inwestycja w nowe technologie, badania i rozwój.

*Wymagana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii marketingowej
  • współpraca z agencjami reklamowymi i dostawcami w zakresie przygotowania i zakupu materiałów reklamowych
  • tworzenie i dbanie o wizerunek produktów firmy na rynku
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • analiza działań konkurencji oraz monitorowanie pozycji firmy na rynku
  • komunikacja firmy w social mediach

Profil:

Kandydat na specjalistę ds. marketingu, powinien mieć minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność planowania i tworzenia angażujących treści.

W ramach współpracy firma proponuje:

Nieustanny rozwój w ramach grupy, możliwość brania udziału w przełomowych projektach umożliwiających zdobywanie nowej wiedzy i kompetencji. Szkolenia adaptacyjne, produktowe i sprzedażowe oraz pakiet medyczny.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:
+48 518-295-307
nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl