Koordynator ds. turystyki

Miejsce: Warszawa
Firma: SnowShow
Forma zatrudnienia: B2B
Termin zatrudnienia:

Nasz klient firma SnowShow napędzana przez Alpejskie słońce, od lat specjalizująca się w organizowaniu zimowych i letnich wyjazdów turystycznych dla różnych kategorii wiekowych, oraz największego poza granicami kraju festiwalu SnowShow Music Fest, poszukuje Koordynatora ds. turystyki.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz opisywanie ofert i produktów turystycznych z bogatym programem eventowym
  • Współpraca z partnerami i kontrahentami w zakresie przygotowania wyjazdów turystycznych i tworzenia planów atrakcji
  • Zatrudnianie kadry na wyjazdy i nadzorowanie ich pracy
  • Prowadzenie baz danych oraz researchu na potrzeby wyjazdów
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych dla uczestników
  • Współpraca z działem HelpDesk, administracji oraz marketingu w celu planowania i przygotowań do wyjazdów oraz promowania produktów
  • Wsparcie pracy biura

Profil:

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać doświadczenie z zakresu organizacji wyjazdów turystycznych, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty biznesowe, umiejętność tworzenia doskonałych relacji z klientami i partnerami, opisywania ofert turystycznych oraz zatrudniania kadry na wyjazdy i nadzorowania ich pracy. Ważna na tym stanowisku jest umiejętność tworzenia produktów turystycznych i znajomość branży. Konieczna jest umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:

+48 518-295-307

nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl