HR Partner

Miejsce: Warszawa
Firma: Wyższe Piętro HR
Forma zatrudnienia: B2B
Termin zatrudnienia:

Wyższe Piętro HR to miejsce, które skupia się na ludziach, którzy wykorzystują swoje doświadczenie i umiejętności, aby wskazywać praktyczne rozwiązania zmieniające rzeczywistość biznesową.

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży, która sprawi, że razem będziemy kreować pozytywne wielkie zmiany.

Poznajmy się 🙂

Zakres obowiązków:

– Koordynowanie procesów rekrutacyjnych oraz samodzielne ich prowadzenie

– Kontakt z klientami

– Tworzenie strategii rekrutacyjnych

– Budowanie candidate expirience i candidate journey

– Współpraca z zespołem rekruterów

– Wdrażanie inicjatyw optymalizujących procesy rekrutacji

Profil:

Osoba na to stanowisko powinna z łatwością nawiązywać kontakty z kandydatami oraz klientami, mieć doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych, umieć zmotywować zespół i dzielić się z nim wiedzą. Ważna jest umiejętność zarządzania , znajomość kanałów rekrutacji i kreatywne tworzenie najlepszych strategii rekrutacyjnych.

W ramach współpracy proponujemy:

Pracę w bardzo dobrej atmosferze, wsparcie całego zespoły Wyższego Piętra HR,  biuro z widokiem na Plac Trzech Krzyży, zatrudnienie na podstawie umowy B2B, elastyczne godziny pracy, możliwość dni zdalnych oraz nieustanne wparcie w rozwoju umiejętności i kompetencji. Dodatkowo mnóstwo atrakcji i dużo radości w codziennej pracy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, daj nam znać:
+48 518-295-307

nina.nalazek@wyzszepietrohr.pl